دوره های رایگان Google و Udacity برای ورود به بازار کار

دوره های رایگان Google و Udacity برای ورود به بازار کار

گوگل و Udacity با همکاری یکدیگر، 12 دوره آموزشی رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده‌اند تا بتوانند در مراحل یافتن شغلی جدید و ورود به بازار کار غنی شده و عملکردی مطلوب داشته باشند.

Udacity Career Courses شامل مجموعه دوره‌های آموزشی رایگان می‌باشد که نتیجه همکاری مشترک دو برند Google و Udacity است که به علاقمندان کمک می‌کند تا بتوانند در مراحل یافتن شغلی جدید، از نگارش رزومه گرفته تا چگونگی پیشبرد جلسات مصاحبه با شرکت‌ها، در مراحل یافتن شغلی جدید و ورود به بازار کار غنی شده و عملکردی مطلوب داشته باشند. این دوره هم‌اکنون با پشتیبانی گوگل و در قالب 12 دوره آموزشی مختلف در دسترس همگان قرار دارد.

گرچه هدف اصلی این دوره آموزش مواردی نظیر نحوه نگارش رزومه قابل‌قبول و نکات مربوط به اکانت‌های گیت‌هاب و لینکداین است، اما این موضوع تنها محدود به نکات تئوریک نشده و در سطوح فنی نیز Udacity دوره‌هایی مثل الگوریتم و Data Structure در زبان‌های برنامه‌نویسی پایتون و سوئیفت برای مصاحبه‌های فنی و ... را نیز برای علاقه‌مندان ارائه کرده است. Kathleen Mullaney، از مدیران عالی رتبه یودسیتی، در این رابطه اعتقاد دارد:

مواردی که کارفرمای امروزی از نیروی متقاضی شغل انتظار داره نسبت به گذشته بسیار متفاوت بوده و مجموعه‌ بیشتری از آیتم‌ها و مهارت‌ها رو شامل می‌شه. با توجه به پیشرفت تکنولوژی، ردیف‌های شغلی مورد نیاز شرکت‌ها هم همواره تغییر می‌کنن و این موارد اهمیت یک رزومه خوب رو چندین برابر می‌کنه. 
البته این موضوع تنها محدود به کارجویانی نمی‌شه که به تازگی قصد ورود به بازار کار رو دارن؛ بلکه بسیاری از کارکنان باسابقه نیز اغلب به دنبال ارتقاء شغلی هستن. این مورد به همراه بازنشستگانی که قصد بازگشت به بازار کار پس از دوران بازنشستگی رو دارن، باعث می‌شه تا رقابت برای موقعیت‌های شغلی، به مراتب دشوارتر از گذشته بشه!

آشنایی با سرفصل‌های آموزشی Udacity Career Courses
همان‌طور که پیش‌تر گفتیم، این دوره رایگان شامل 12 سرفصل مختلف است که عبارتند از:

- Refresh Your Resume
- Craft Your Cover Letter
- Optimize Your GitHub
- Strengthen Your LinkedIn Network & Brand
- Data Structures & Algorithms in Python
- Data Structures & Algorithms in Swift
- Data Science Interview Prep
- Front-End Interview Prep
- Android Interview Prep
- VR Interview Prep
- Full-Stack Interview Prep
- iOS Interview Prep

مطالب مشابه